AANMELDEN LEDEN

Aanmeldformulier training

AANMELDEN NIET LEDEN

Aanmeldformulier Burger Trail Bentwoud

Meld je nu aan:


PROGRAMMA

12:00 - 13:30 uur Trail door het Bentwoud o.l.v. hardlooptrainer
14:00 - 15:00 uur Burger happen bij Perron3 in Boskoop

KOSTEN

LedenTrainingKosteloos
Eten/drinken (Perron3)Eigen kosten
Niet-ledenTraining€5,00 p.p.
Eten/drinken (Perron3)Eigen kosten

OVER HET BENTWOUD

Het Bentwoud is een nieuw natuur- en recreatiegebied in de Randstad, tussen Zoetermeer en Boskoop. Het mag dan een jong bos zijn, in 2016 is de inrichting van het natuurgebied afgerond, het is al een flink bos. De afgelopen jaren zijn er 2,5 miljoen bomen en struiken geplant en is 80 kilometer aan wandel- en fietspaden aangelegd. En toch heb je er de ruimte: het Bentwoud is met ruim 800 hectare het grootste aaneengesloten bosgebied in de Randstad.

FACILITEITEN

Het betreft een buitenlocatie, maar er zijn voldoende faciliteiten beschikbaar voorafgaand en na afloop van de trail. De nabij gelegen atletiekvereniging AV47 stelt voor ons een kleedkamer beschikbaar.