Aanmeldformulier training


PROGRAMMA

13:00 - 14:30 uur
De training zal bestaan uit een warming-up en een training onder leiding van de aanwezige trainer(s). De duur van de training bedraagt in totaal zo'n 1,5 uur.

KOSTEN

LedenKosteloos
Niet-ledenEU 7,50


OVER BRAFE PERSONAL TRAINING

BRAFE Personal Training is gevestigd in Hilversum/’t Gooi en biedt diverse trainingen aan gericht op het individu en op het behalen van resultaat. Ze hanteren de meest effectieve methodiek voor training en voeding voor iedereen die serieus naar een doelstelling wil werken. De trainingen zijn eenvoudig te volgen en de programma’s zijn ingericht op het behalen van duurzame resultaten. Lees hier meer.

FACILITEITEN

Het betreft een binnenlocatie/trainingscentrum, er zijn dus voldoende faciliteiten beschikbaar.